Home תקנון האתר
תקנון האתר PDF הדפסה דוא
כל גלישה באתר או כניסה אליו או שימוש בתכנים או בשירותים המוצעים בו, מהווה הסכמה מצדך לתנאי תקנון זה ואם אינך מסכים לתנאי השימוש- כולם או חלקם- הנך מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר.
אנו מודים לך על כי בחרת להיכנס לאתר highself.co.il.
על הגולשים באתר זה חלות תקנות, כולל זכויות ומגבלות, כמקובל באתרים השונים בארץ ובהתאם לחוקי מדינת ישראל. על מנת שתהיה מודע לתקנות אלו, נפרט את העיקריות שבהן לפניך. אין בפירוט שלהלן כדי לכלול את כל חוקי המדינה באשר לאתרי אינטרנט.
ניתן דגש על מאפייני האתר שלנו:
1. יצירת קשר
בכל שאלה או בקשה תוכל לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת קשר. פנייתך חשובה לנו ותיענה בהקדם האפשרי. אנו נשמור את הפרטים שלך במערכת שלנו לצורך התקשרות עתידית. אם תהיה מעוניין שלא נשמור פרטים מסוימים, יהיה עליך להודיע לנו. נדגיש כי פרטים אלו יישמרו ב highself ולא יועברו לחברות אחרות שאינן קשורות עם highself.
2. מקוריות התכנים באתר
חלק מן המוצרים המופיעים באתר הינם מוצרים שבפיתוחינו, וכל הזכויות אודותם שמורות ל highself.
חלק מן המוצרים המופיעים באתר הינם מוצרים שפיתחו חברות אחרות, אשר החלטנו כי הינם ראויים: מוצרים אלו מוכחים קלינית ומחקרית כיעילים, והינם עומדים באמות המידה שהצבנו לבחירת מוצרים. לפיכך יצרנו קשר עם חברות אלו. המידע המופיע באתר אודות המוצרים לקוח מחומרי הסבר שמציעות חברות אלו, כל הזכויות שמורות להן, והנו על אחריותן בלבד. highself איננה אחראית בשום דרך ולא תישא באחריות כלשהי על נזקים או טענות אחרות מכל סוג שהוא במידה שיהיו כלפי המוצרים ו/השירות שיסופקו מצד חברות אלו והאחריות הינה על חברות אלו בלבד. באמצעות טופס יצירת קשר תוכל לבקש פרטים נוספים אודות המוצרים והחברות ולברר את תנאי השימוש במוצרים.
3. שימוש מסחרי באתר
הנך רשאי לעשות שימוש באתר, כל עוד השימוש הוא אישי ופרטי. ככל שברצונך לעשות שימוש באתר, לרבות (אך לא רק) הצבת פרסומות, אנא פנה אל מערכת האתר. אנו נתיר רק פרסומות שיימצאו ראויות בעינינו, ותוכן פרסומות אלו יהיה על אחריות המפרסם בלבד. כל שימוש שאיננו לצורך אישי ופרטי ואשר לא הורשה מצידנו מהווה אי הסכמה לשימוש באתר.
4. ההרשמה לאתר, שם המשתמש והסיסמא
חלק מהשירותים ו/או האפליקציות באתר טעונים הרשמה, שבמסגרתה תתבקש למסור מספר פרטים. פרטים אלו יישמרו במערכת. הנך מתבקש למסור פרטים נכונים ולעדכן אותנו בכל שינוי בפרטים אלו. שמור בסוד את הסיסמא שבחרת ואל תעביר אותה לאף אחד אחר. בהרשמה זו הינך מביע הסכמה לקבלת הודעות מהאתר לתיבת המייל שלך. אם אינך מסכים יהיה עליך להודיע לנו.
5. קישורים
באתר ייכללו קישורים לתכנים שמחוץ לאתר. אין האתר אחראי על תוכנם של אלו וכל הזכויות שמורות למקורם.
6. פורומים ותגובות
הנך מוזמן להעלות תגובות, בקשות, שאלות, רעיונות, באמצעות מערכת הפורומים ומערכת התגובות המופיעים באתר. הנך מורשה להעלות תכנים רלבנטיים בלבד, אשר אינם פוגעים. למערכת האתר ישנה האפשרות והזכות לבחון תכנים אלו, לא להעלות תכנים שאינם ראויים ואף להסירם.
7. ייעוץ מקצועי
השימוש במידע המופיע באתר ובשירותי הייעוץ הטלפוני הראשוני המוצעים במערכת אינם מחליפים את הצורך בהיוועצות עם איש מקצוע ככל הדרוש. highself איננה אחראית לכל נזק אם ייגרם לך על ידי מידע זה, בין במישרין בין בעקיפין. אנו מציעים לפנות לסניפי המכון לקבלת יעוץ מקצועי ו/או להפניה לגורמים נוספים.
8. הגנה על הפרטיות
המערכת איננה יכולה להתחייב לחסינות מפני גישה בלתי מורשית לשרתים ולמחשבים, ולפיכך ככל שהמידע שהנך מעלה ראוי בעיניך להגנה- הימנע מהעלותו לאתר.
הגלישה באתר והשימוש בשירותים הכלולים בו מהווה הסכמה מצידך לכך ש highself תבצע פיקוח ממוחשב על דפוסי הגלישה והשימוש שאתה עושה בשירותים באמצעות "cookies"  ואמצעים דומים אחרים, ותעשה שימוש במידע זה, ולרבות במידע אישי שמסרת באמצעות האתר, על מנת לספק לך מידע ושירותים וכן לצורך בקרה, פיקוח, פיתוח ושמירה על איכות המידע והשירותים הכלולים באתר. אנו מתחייבים לפרטיותך, ולא נמסור כל מידע הנוגע אליך לחברות אחרות שאינן קשורות עם highself ו/למי שאינו מורשה לכך על פי דין.
9. נשמח לקבל הערות, בקשות, הצעות, באשר לאתר - צור קשר

נאחל לך שימוש מהנה ופורה באתר,
בברכה,
מערכת highself
www.highself.co.il
תגובות
הוסף תגובה חיפוש
הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
כותרת:
תוכן התגובה:
 
 
אנא מלא את קוד האנטי-ספאם שאתה רואה בתמונה.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

חדשות ועדכונים

 
     מבצע לזמן מוגבל    
מכשיר נוירופידבק
לאימון המוח
המותאם לך אישית
על פי איבחון
במחיר של חו"ל:
שכירות מכשיר
רק 350 ש"ח לשבוע
ללא הגבלת מספר משתמשים
רכישת מכשיר
כולל אחריות לשנתיים
רק 6837 ש"ח!
בדיקת גלי מוח וקביעת תוכנית
      350 ש"ח.   
אימון בקליניקה
200 ש"ח
ייחודי למטפלים:
"אחד על אחד" לימוד נוירופידבק
מכשיר ביופידבק+נוירופידבק 
המתקדם   ביותר
 התקשר עוד היום 0776505439
 
 
 
 
 
 

סקר

מהו האתגר הכי גדול עם בן/בת זוג היפראקטיביים? הוא/היא: